Megoldásra vár

Gyalázatos állapotban a repülőtéri út egy szakasza

Anonim Járókelő

A kb. 740 méteres szakaszon az útburkolat minősíthetetlen. Azonnali, teljes cserére szorul.
Jó felfüggesztésű autóval még csak-csak át lehet rajta jutni, azonban a busz majd szétesik, mikor ezen a szakaszon közlekedik. Ez igencsak kellemetlen, tekintve, hogy milyen forgalmas az út, hiszen egy repülőtér, több iskola, és egy igen nagy lakópark is van a közelben, ahonnan ezen útszakaszon keresztül lehet megközelíteni a közeli hipermarketeket.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Repülőtéri út 410

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Kátyú a csatornafedél körül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kezdődő útbeszakadás.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szebeni utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyúszőnyeg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Halász Áron
    Illetékes: Budapest Közút
    Bulcsú utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére