Megoldott

Kopott fedlap iskola mellett

Az Ádám Jenő Általános Iskola melett a sarkon található fedlap erősen kopott.
Kérem cseréjét.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Késmárki u. 8

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    TISZTELT bardócz csaba,
    KEDVES Ügyfelünk!
    Rögzítettük a Budapest, Késmárki u. 8, 1118 Magyarország címen lévő fedlap bejelentését, kollégáink 30 napon belül elhárítják a hibát.
    Figyelmébe ajánljuk a
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére