Megoldásra vár

Járdára parkoló autók

A Radnóti Miklós utca egy bizonyos szakaszán egy ember is nehezen fér el a járdát elfoglalva parkoló autók miatt.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Radnóti Miklós u. 23

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által jelzett helyszínt a Közterület-felügyelet rendszeresen ellenőrzi a jogsértések visszaszorítása érdekében.

    Köszönöm, hogy segíti munkánkat.

    Karácsonyi Magdolna
    aljeg
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Matula Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére