Megoldott

Kint maradt bóják

Anonim Járókelő

Kedves Budapest Közút
A Csetneki utcában található 2 db. az önök nevével ellátott terelőbója.
Ha nincs már funkciójuk, kérem elszállítani.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Csetneki u. 9

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Belehetne jelenteni itt a problémát. Hátha talál a kerület pár doboz festéket hogy felfesse a kapukijáratot mint tilos parkolás
  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy kedves ismerősöm lakik abban az utcában. A bójákat az ott lakók kénytelenek kitenni, mert a P+R-ként üzemelő utcában rendszeresen beállnak a kapukba a kedves autósok. Az utca szűk, mindkét oldalon...
  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Az elszállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igaz
    ...
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére