Megerősítésre vár

Parkolás a Tömörkény utca 71. előtti járdán

Anonim Járókelő

A Tömörkény utca 71. előtt a járdán parkolnak az autók a buszmegálló mellett. Ha van rá mód, szeretnék kérni parkolásgátlókat kihelyezni.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Tömörkény utca

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/95525/parkolas-a-tomorkeny-utca-71-elotti-jardan bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    Társaságunkhoz érke
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mindennapos esemény. Az egyik autón T betűs matrica van, lehet, hogy még tanulnia kellene a vezetőjének a KRESZ-t?
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére