Megoldott

Felesleges oszlop III.

FRISSÍTÉS 2022.03.09.:

Az EON válasza:
"Társaságunk fogyasztásmérőhely ellátásához nem létesített segédoszlopot, ez mindig az adott fogyasztási helyhez kapcsolódott. Kérjük az illetékessel felvenni a kapcsolatot."

-----

FRISSÍTÉS 2022.01.28.:

A Magyar Telekom válasza:
"Nem Magyar Telekom tulajdon. Korábban itt lévő ( már elbontott ) nyilvános állomás áramellátására szolgált. Vélhetően ELMŰ tulajdon."

-----

Tisztelt Telekom!
Az Elek utcában a Villányi út felőli végén, található egy közmű oszlop, mely a Google felvételei alapján egy 2011-ben még ott lévő telefonfülkét látott el. A telefonfülke 2011-2014 között megszűnt, az oszlop viszont maradt.
Kérem lehetőségükhöz mérten távolítsák el, meghagyva a teret az élő fáknak, és szép utcaképnek.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Elek u. 2

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem megoldott. Bár buszról, de kerestem de nem láttam.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.01.28. Telekom válasza: "Nem Magyar Telekom tulajdon. Korábban itt lévő ( már elbontott ) nyilvános állomás áramellátására szolgált. Vélhetően ELMŰ tulajdon." --- Tisztelt Telekom! Az Elek utcában a Villányi út felőli végén, található egy közmű oszlop, mely a Google felvételei alapján egy 2011...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Társaságunk fogyasztásmérőhely ellátásához nem létesített segédoszlopot, ez mindig az adott fogyasztási helyhez kapcsolódótt. Kérjük az illetékessel felvenni a kapcsolatot.

    [eo
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.01.28. Telekom válasza: "" --- Tisztelt Telekom! Az Elek utcában a Villányi út felőli végén, található egy közmű oszlop, mely a Google felvételei alapján egy 2011-ben még ott lévő telefonfülkét látott el. A telefonfülke 2011-2014 között megszűnt, az oszlop viszont maradt. Kérem lehetőségükhöz mérten tá...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "E.ON"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Telekom! Az Elek utcában a Villányi út felőli végén, található egy közmű oszlop, mely a Google felvételei alapján egy 2011-ben még ott lévő telefonfülkét látott el. A telefonfülke 2011-2014 között megszűnt, az oszlop viszont maradt. Kérem lehetőségükhöz mérten távolítsák el, meghagyva a teret az élő fáknak, ...

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdon. Korábban itt lévő ( már elbontott ) nyilvános állomás áramellátására szolgált. Vélhetően ELMŰ tulajdon.
  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    TISZTELT Járókelő.hu,
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/95523/felesleges-oszlop-iii/hivatal
    Tájékoztatni szeretném, hogy fenti bejelentésüket fogadtuk. Igyekszünk lehetőleg minél hamarabb me
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére