Megoldott

Kint maradt táblák

Tisztelt Budapest Közút!
Az Elek utcában a Csetneki utca közelében található a képen látható 2 db. tábla.
Tudomásom szerint már régen befejeződött minden építkezés mely érinti az adott szakaszt.
Ha valóban így van akkor kérem a táblák eltávolítását.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Elek u. 4

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szent Boci hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtáblák elbontására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechn
    ...
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére