Megoldatlan

Felesleges oszlop

FRISSÍTÉS 2022.05.05.:

A BDK válasza:
"a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. Üzemeltetésű , tulajdonú."

-----------

FRISSÍTÉS 2022.04.28.
A XI. ker. Önkormányzat sem illetékes a válaszuk alapján.

---------

FRISSÍTÉS 2022.03.09.:

Az EON válasza:
"Társaságunk fogyasztásmérőhely ellátásához nem létesített segédoszlopot, ez mindig az adott fogyasztási helyhez kapcsolódott. Kérjük az illetékessel felvenni a kapcsolatot."

-----

FRISSÍTÉS 2022.01.28.:

A Magyar Telekom válasza:
"Nem Magyar Telekom tulajdon. Korábban itt lévő ( már elbontott ) nyilvános állomás áramellátására szolgált. Vélhetően ELMŰ tulajdon."

-----

Tisztelt Illetékes!
A Dávid Ferenc utcában található egy a Google felvétele alapján legalább 2011 óta használaton kívüli közműoszlop. Már akkor is csak lógott róla a kábel. Még a mai napig lóg róla pár szakadt kábel a fa ágai között.
Kérem az utca összképe és a város rendezettsége érdekében eltávolítani az oszlopot.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Dávid Ferenc u. 1b

Hozzászólások

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Az EON válasza alapján akkor a Telekomé a feladat elbontani? Hisz azt írja az adott fogyasztásihelyhez kapcsolódott. A Telekom pedig nyíltan írta hogy az ő fülkéjéhez adta az áramot. Most akkor kinek...
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Ismeretlen a tulajdonos.
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.04.28. A XI. ker. Önkormányzat sem illetékes a válaszuk alapján. --------- FRISSÍTÉS 2022.03.09.: Az EON válasza: "Társaságunk fogyasztásmérőhely ellátásához nem létesített segédoszlopot, ez mindig az adott fogyasztási helyhez kapcsolódott. Kérjük az illetékessel felvenni a kapcsolatot." ---...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. Üzemeltetésű , tulajdonú.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási...
  • Török Vazul elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.03.09.: Az EON válasza: "Társaságunk fogyasztásmérőhely ellátásához nem létesített segédoszlopot, ez mindig az adott fogyasztási helyhez kapcsolódott. Kérjük az illetékessel felvenni a kapcsolatot." ----- FRISSÍTÉS 2022.01.28.: A Magyar Telekom válasza: "Nem Magyar Telekom tulajdon. Korábban itt lév...

  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: scanner@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. április 28., csütörtök 10:38
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from KMBT_363
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.01.28. Telekom válasza: "Nem Magyar Telekom tulajdon. Korábban itt lévő ( már elbontott ) nyilvános állomás áramellátására szolgált. Vélhetően ELMŰ tulajdon." --- Tisztelt Illetékes! A Dávid Ferenc utcában található egy a Google felvétele alapján legalább 2011 óta használaton kívüli közműosz...

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Társaságunk fogyasztásmérőhely ellátásához nem létesített segédoszlopot, ez mindig az adott fogyasztási helyhez kapcsolódott. Kérjük az illetékessel felvenni a kapcsolatot.

    [eo
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "E.ON"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! A Dávid Ferenc utcában található egy a Google felvétele alapján legalább 2011 óta használaton kívüli közműoszlop. Már akkor is csak lógott róla a kábel. Még a mai napig lóg róla pár szakadt kábel a fa ágai között. Kérem az utca összképe és a város rendezettsége érdekében eltávolítani az oszlopot....

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdon. Korábban itt lévő ( már elbontott ) nyilvános állomás áramellátására szolgált. Vélhetően ELMŰ tulajdon.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Megrongált trafóház ajtó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Halmi utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Beszakadt

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére