Megoldott

Kopott fedlap

Tisztelt Illetékes!
A Villányi úton található fedlap erősen kopott.
Lehetőségükhöz mérten kérem javítsák.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Villányi út 18

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    [image: Telekom - Együtt. Veled]
    TISZTELT bardócz csaba,
    KEDVES Ügyfelünk!

    A Budapest, Villányi út 18, 1113 Magyarország címen a "*A Villányi úton
    található fedlap erősen kopott." *bejelentését rögzí
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére