Megoldott

Távközlési doboz és kábel nem megfelelően rögzítve

FRISSÍTÉS: 2022. január 27.
A Telekom válasza:
Nem Magyar Telekom tulajdonú hálózati elem.

-----

1025 Budapest Tömörkény u. 8. és 10. szám közötti villanyoszlopon nem megfelelően van rögzítve a távközlési kábel, és az elosztó doboz is csak "be van dugva" egy nyílásba. Valószínűleg Digi érintett.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Tömörkény u. 8

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő,

    A bejelentésben megadott címen a kollégák orvosolták a problémát.

    Köszönjük együttműködésüket!

    Tisztelettel:

    ---------------------------

    *Vér Tamás*

    Műszaki Support Műszakveze
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "DIGI"-ra.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "1025 Budapest Tömörkény u. 8. és 10. szám közötti villanyoszlopon nem megfelelően van rögzítve a távközlési kábel, és az elosztó doboz is csak "be van dugva" egy nyílásba. Valószínűleg Digi érintett."-ról "FRISSÍTÉS: 2022. január 27. A Telekom válasza: Nem Magyar Telekom tulajdonú hálózati elem. ----- 1025 Budap...

  • Olah Peter hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, írtam, hogy Digi elosztó doboznak tűnik.
    Azért köszönöm a Telekomnak, hogy ránézett.
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú hálózati elem.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Olah Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Összefirkálták :)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: DIGI
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Közműakna-fedél sérült

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Baross utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Széttört beton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Cirmos sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére