Megoldott

Akna fedél lukas

1025 Budapest Törökvész út 67-69 (Rózsadombi Általános Iskola) előtt egy közműakna fedele több helyen lukas.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Törökvész út 69

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Olah Peter hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyorsan és szépen kijavították. Köszönöm.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.

  • TISZTELT bardócz csaba,
    KEDVES Ügyfelünk!
    A "1025 Budapest Törökvész út 67-69 (Rózsadombi Általános Iskola) előtt egy közműakna fedele több helyen lukas" bejelentését Rögzítettük és balesetveszélyes
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Olah Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Magyar Telekom
    Margit Körút (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nyitott elektromos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működik a lámpa és pókhálós

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére