Megoldott

Hiányzó utcanévtábla

Anonim Járókelő

A Sinkovits Imre utca - Árpád út kereszteződésében hiányzik a képen látható utcanévtábla. Kérem pótolják a hiányzó utcanévtáblát! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Sinkovits Imre u. 41

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész a pótlás! Lezarható! Köszönöm!
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük az észrevételt!
    A hiányzó utcanévtáblát a soron következő megrendelésben szerepeltetjük.

    A tábla kihelyezéséig szíves türelmét kérjük.

    Köszönettel:
    Illés Katalin
    ügyfé
    ...
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Montevideó utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Csalma utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Reklám közlekedési táblán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére