Megoldott

Üzemképtelen gépjárművek

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.01.25.
II. kerület válasza:
"a Bölcsőde előtti parkoló a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában lévő magánterület, így felkértük a FÖRI-t, hogy az üzemképtelen gépjárművek elszállításával kapcsolatos további intézkedéseket tegyék meg"

---

A Pasaréti bölcsőde/fogászat parkolójában évek óta a helyet foglalják.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Pasaréti út 41-43

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "A Pasaréti bölcsőde/fogászat parkolójában évek óta a helyet foglalják."-ról "FRISSÍTÉS 2022.01.25. II. kerület válasza: "a Bölcsőde előtti parkoló a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában lévő magánterület, így felkértük a FÖRI-t, hogy az üzemképtelen gépjárművek elszállításával kapcsolatos további intézked...

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A Városrendészet válasza:
    Tisztelt Bejelentő! A Pasaréti úti Bölcsőde és a közforgalomnak megnyitott parkoló rész is a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában lévő magánterület. A FÖRI, a Fővárosi Önkormán
    ...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk a Városrendészeti Osztály felé. Üzemképtelen gépjárműnek az a gépkocsi tekinthető, amelyen nincs rendszám, vagy lejárt a műszaki eng...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Renault Twingo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Baross tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Városligeti Fasor (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére