Megoldott

megsűllyedt útburkolat

Tisztelt Hölgyem/Uram!

A 1122 Krisztina körút 27 szám előtt az útburkolat megvan sűlyedve. Van ott egy csatorna fedél is de azt már megvizsgálta a csatornázási művek és mindent rendben talált. Mivel a burkolat megvan sűllyedve ezért az ott elhaladó járművek nagyott "huppannak". Ez veszélyezteti a járműveket.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Krisztina krt. 27

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gnyálin Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    A problema megoldodott KÖszönöm
  • Gnyálin Attila visszajelzésére vár.

  • B Anna megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Gnyálin Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére