Megoldott

Távközlési kábel lóg

1026 Budapest Endrődi Sándor u. 28. előtt a villanypóznára nincs megfelelően rögzítve a távközlési kábel és elosztó doboz. Valószínűleg oszlopcsere után lett ilyen. Úgy tűnik, hogy Digi érintett.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Endrődi Sándor u. 28

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Járókelő,

    A bejelentésben megadott címen a területileg illetékes kollégák
    orvosolták a problémát.

    Köszönjük az együttműködésüket.

    Tisztelettel:

    ---------------------------

    *Vér Tamás*

    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Olah Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Széttört beton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Cirmos sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére