Megoldásra vár

IBS előtt hiányzó parkolásgátlók

FRISSÍTÉS 2022.05.12.
A bejelentő visszajelzése: nem javították még

----

FRISSÍTÉS 2022.01.28.

Bejelentő hozzászólása:
"Tisztelt Közút! Köszönöm a válaszukat és a konstruktív munkájukat. Kérem ne csak a hirdetőoszlop mellé, hanem az út másik oldalára a járda mellé is tegyenek egy parkolásgátló oszlopot (ahogy a csatolt képen szerepel), mert ott is rendszeresen ráparkolnak a zöldterületre. Köszönöm"

---

Kérem a hiányzó parkolásgátlókat pótolni (pirossal jelölve), újabbakat kihelyezni, mert a kedves szülők minden zöldterületet parkolónak néznek az IBS környékén.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Tárogató út 2

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.01.28. Bejelentő hozzászólása: "Tisztelt Közút! Köszönöm a válaszukat és a konstruktív munkájukat. Kérem ne csak a hirdetőoszlop mellé, hanem az út másik oldalára a járda mellé is tegyenek egy parkolásgátló oszlopot (ahogy a csatolt képen szerepel), mert ott is rendszeresen ráparkolnak a zöldterületre. K...

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    nem javították még
  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    nem javították még
  • Farkas Levente visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A tárgyban szereplő kért oszlopot is beterveztük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazga
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem a hiányzó parkolásgátlókat pótolni (pirossal jelölve), újabbakat kihelyezni, mert a kedves szülők minden zöldterületet parkolónak néznek az IBS környékén."-ról "FRISSÍTÉS 2022.01.28. Bejelentő hozzászólása: "Tisztelt Közút! Köszönöm a válaszukat és a konstruktív munkájukat. Kérem ne csak a hirdetőoszlop mell...

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Közút! Köszönöm a válaszukat és a konstruktív munkájukat. Kérem ne csak a hirdetőoszlop mellé, hanem az út másik oldalára a járda mellé is tegyenek egy parkolásgátló oszlopot (ahogy a csatolt...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Korábban a hirdetőoszlop más helyen volt, ez akadályozta meg a zöld területen való parkolás. A hirdetőoszlop eredeti helyére parkolásgátló oszlop léte
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Farkas Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére