Megoldásra vár

Nyitott telefon elosztódoboz

1026 Budapest Endrődi Sándor u. 68. szám előtt egy telefon póznán van egy nyitott elosztó doboz.
Ha már használaton kívül van, akkor a legjobb lenne elbontani a fölösleges dobozokat, akár mind a kettőt, és a póznáról lelógó, sehova nem menő kábeleket is.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Endrődi Sándor u. 79

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Az elosztó bontásáról ütemezetten gondoskodunk.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Olah Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére