Megoldott

Elfordult tábla

A járda felé mutat

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mogyoródi út 67

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszaforgatva
  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét, a jelzőtábla helyreállítására megtettük a szükséges intézkedést. A megvalósulásig kérjük szíves türelmét.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechni
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére