Megoldott

Lámpa időzítés rossz beállítás

Anonim Járókelő

A Páskomliget utcáról a Nyírpalota út felé haladva az új gyalogos zebrához kiépitett lámpa időzítése teljesen rosszul van beállítva. Az autósok lámpája piros, a gyalogos lámpa szintén piros jó ideje érthetetlen módon mindkét lámpa piros, mire zöldre vált az autós lámpa pontosan egy időben a következő lámpa máris megy pirosba, így 20 méter haladás után újra meg kell állni. Teljesen rosszul van összehangolva a két lámpa!

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Vásárcsarnok

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Éppen itt állok a helyszínen a patika előtt. Egy fekete Mercedes épp megelégelte és átment a dupla piroson. Csak azt akarom mondani, hogy az élet gyakran felülírja a sok oldalas leírást, arról hogy mi...
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes szakmai válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A XV. kerületi Vásárcsarnok előtti gyalogos-átkelőhely működésével kapcsolatos bejelentését megvizsgáltuk.
    A jelzett működés nem hiba, hanem a forgalombiztonság növelését szolgálja
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére