Megoldásra vár

Elhagyott autó

2019.08.26-n lejárt

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Telepy u. 29

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Közterület-felügyeleti Irodánk részére megküldött megkeresésére válaszolva mellékelten megküldöm XX/416-13/2022 ügyszámú levelünket.

    Tisztelettel
    Szökrény Judit
    ügyintéző

    Budapest
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott van még
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    A 10 nap rég letelt.

    Vajon ott van még?

    Jó lenne egy reagálás vagy komment a Budapest Főváros IX. Kerület
    Ferencvárosi Polgármesteri Hivatal
    Közterület-felügyeleti Iroda-tól...
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    A 10 nap rég letelt.

    Vajon ott van még?
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Közterület-felügyeleti Irodánk részére továbbított megkeresésére válaszolva mellékelten megküldöm XX/416-4/2022 ügyszámú levelünket.

    Tisztelettel
    Szökrény Judit
    ügyintéző

    Budapest
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Wágner Péter
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Üllői út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rendszám nélküli Mercedes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Közvágóhíd H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Mazda 323 - rendszám nélkül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére