Megerősítésre vár

Tábla a földön

Kidöntött kresztábla a földön.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kondorosi út 7

Hozzászólások

  • Kádár Viktor visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtáblák oszlopának helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST K
    ...
  • Szent Boci hozzászólt a bejelentéshez.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Cuki az eb. :)
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kádár Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére