Megoldott

Szemét, karácsonyfák, zöldhulladék

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00095424 számú bejelentésben jelzett hulladékkal kapcsoltban tájékoztatom, hogy annak elszállítása megtörtént.

    Tisztelettel:

    Óbuda-Békásmegyer
    Közterület-felügyelet...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére