Megoldott

Ha elmúlik karácsony

A 91. és a 95. szám előtt is van egy-egy nagy kupac fenyőfa.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Újlak u. 91

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a fenyőket elszállították.
    Munkatársaink munkáját jelentősen megnehezíti, ha a fenyők nem megfelelően vannak kihelyezve. E
    ...
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Innen a sarokról elvitték. A másikat nem láttam ma.
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére