Megoldásra vár

Sérült kosárlabda palánk

Kérem az ill. értesítését a kosárlabda kedvelői nevében is, hogy hozzák rendbe a sporteszközt.
https://www.google.com/maps/@47.4789639,19.0940454,3a,20.3y,53.95h,92.62t/data=!3m6!1e1!3m4!1so8Vzlq9BK5JsEv1pi33QKg!2e0!7i16384!8i8192
Köszönöm szépen előre is.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Szenes Iván tér 17

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A felújítás tervezési fázisban van, addig is türelmét kérjük.

    Tisztelettel:

    JGK Zrt.

    From: Jarokelo.hu
    Sent: Saturday, January 22, 2022 8:28 PM
    To: Józsefvárosi Gazdálkodási
    ...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Építési törmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Dologház utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Az információs tábla olvashatatlan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Vajda P.u.4 (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére