Megoldásra vár

elhanyagolt járda

Anonim Járókelő

Tisztelt Önkormányzat!

A Dob utca 85 és Dob utca 106 közötti szakaszon, a járdán, az utca mindkét oldalán egyaránt, a következők figyelhetők meg: 57db (részben szétkent) kutyaürülék, 194db vizeletfolt (részben a házak falán, részben a járdán), 3db hányás, 6db teli (részben már kiszakadt) sitteszsák.
Kérek szépen intézkedést annak érdekében, hogy a Dob utca ezen szakasza emberhez méltó állapotba kerüljön, és maradjon is rendezett, tiszta.

A Dobsuli mellett a legrosszabb, de szívesen készítek több fotót. Ahogy a leírásban is szerepel, csak végig kell sétálni a Dobsulitól a Rottenbiller utcáig. A páros oldal koszosabb, de mindkét oldalra ráfér egy nagytakarítás.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dob u. 85

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00095379
    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00095379 azonosítószámú, Budapest Dob u. 85. szám és 10
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kerülgetni kell a vizelettócsákat is.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A járdáról az útra került a zsákok egy része.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sitteszsákok:
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Önkormányzat! A Dob utca 85 és Dob utca 106 közötti szakaszon, a járdán, az utca mindkét oldalán egyaránt, a következők figyelhetők meg: 57db (részben szétkent) kutyaürülék , 194db vizeletfolt (részben a házak falán, részben a járdán), 3db hányás, 6db teli (részben már kiszakadt) sitteszsák. Kérek szép...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A Dobsuli mellett a legrosszabb, de szívesen készítek több fotót. Ahogy a leírásban is szerepel, csak végig kell sétálni a Dobsulitól a Rottenbiller utcáig. A páros oldal koszosabb, de mindkét oldalra...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/amelyeken a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük a
    ...
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kitört szemtes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Hernád utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Üres planterek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kindöntött fém virágtartó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Garay utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére