Megoldatlan

járdán parkolás

Anonim Járókelő

A közteresek nem jönnek ki, az önkormányzat legfeljebb a sablon választ küldi. A probléma pedig megoldható lenne pár parkolásgátló lefúrásával a járdára a sarkoknál és a kapuknál. Senki sem lép, közben a képen látható állapot rendszeres. Már látszik az autó nyoma a zöldön. Egy zöld kerületben úgy látszik az jelenti a zöldet, hogy van mit kiparkolni. Ezt is fedezi az autó után befizetett adó?

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Stromfeld Aurél út 23

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Február 22. Se válasz, se poller, stb. Ugyanakkor a keréknyomok a "helyén" egyre mélyebbek.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beparkolt BKK buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Fodor utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Csörsz utca - szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Csörsz utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére