Megoldatlan

Egyirányúsítás javasolt

Anonim Járókelő

Mivel csak 1 autónak van hely, ezért javasolt lenne egyirányúsítani ezt a szakaszt.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hímző u. 1

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    Hivatkozva a 95362-es számú bejelentésre, a következő választ adjuk:

    A Hímző utca lakóutca jellegű, mely jelenleg 30 km/órás övezetben található és jellegéből adódóan nagy p
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ferde, rongált jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt jelzőtábla, ferde kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    3 ferde tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére