Megoldatlan

Eltömôdött víznyelő

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.02.04.
III. Kerület, Óbuda Önkormányzata válasza:
"A szemlén megállapítottuk, hogy az ott található vízelvezető rács szakszerűtlenül, valószínűsíthetően az Önkormányzat hozzájárulása nélkül épült, ebből kifolyólag a funkcióját nem látja el.
Az ingatlan területén belül (magánterületen) található egy akna, amire lehetséges, hogy a rács rá van kötve, azonban ezt kideríteni - mivel nem közterület - nem áll módunkban.
Mindezeken túl a vízelvezető rács az ingatlanhoz tartozó kapubejárat részen található, aminek karbantartása az 1988. évi I. törvény 39-41. (§) alapján az ingatlantulajdonos feladata.
Fentiek alapján a jelzett ügyben nem áll módunkban intézkedni."
-------------------

A víznyelő nem látja el a funkcióját.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Ezüsthegy u. 64

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Ófalu Gyógyszertár

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Bejelentés elküldve az Ófalu Gyógyszertárnak a patika@ofalupatika.hu -címre. A kérdéses víznyelő a Patika autóbejárójánál található.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "A víznyelő nem látja el a funkcióját."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.02.04. III. Kerület, Óbuda Önkormányzata válasza: "A szemlén megállapítottuk, hogy az ott található vízelvezető rács szakszerűtlenül, valószínűsíthetően az Önkormányzat hozzájárulása nélkül épült, ebből kifolyólag a funkcióját nem látja el. A...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Ügykezelő Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00095354 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy bejelentését követően helyszíni szemlét tartottunk az Ezüsthegy utca 64. számú ingatlan környezetében.
    A szemlé
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Beszakadt

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Megrongált trafóház ajtó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Halmi utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére