Válaszra vár

Szemét a híd alatt

Anonim Járókelő

A vasúti híd alatt szemét van a képpel jelzett helyen. Kérem vigyék el! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
H28X+9Q Budapest Magyarország

Hozzászólások

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a tárgyi bejelentést, amelyet továbbítottunk az érintett szervezeti egység részére, a szükséges intézkedések megtétele céljából.

    Bízunk abban, hogy az illetékes munkatár
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Kőbánya felső (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Törött pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Görög Mihály
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Francia út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Otthagyott szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Aranyvölgy út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére