Válaszra vár

Nyitott közműszekrény

A képen látható közműszekrény nyitva van, rozsdás, graffitis és mindenfélével teleragasztott. Az utcaképbe nem illő, a nyitottsága miatt balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Horánszky u. 1

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "E.ON"-ra.

  • Garami Gáborné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Balesetveszélyes közmű fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Déri Miksa utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Billegő fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Albert utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére