Válaszra vár

Ambrózia utca nem átjárható

Keresztirányú gyalogos kapcsolat hiányzik a Remetehegyi út és Remete köz között: az Ambrózia zsákutca végében elvileg van egy lépcső, de az nem járható (pedig utána ott a folytatás a Nyereg út felé), csak egy kerítésajtón keresztül. Két lépcső indul a Remete köz felől az Ambrózia utca irányába, ezek láthatóak a fényképeken. Az egyik a semmibe vezet, a másik pedig egy zárt kerítésajtóhoz. Ha a kerítésajtó nyitva lenne, a lépcsők levezetnek a lakóépület mellett egészen az Ambrózia utcába, amely lépcső az alsó végén nincs lezárva.
Szeretnénk kérni a hatóságot, hogy vizsgálja meg, magán tulajdon-e az, ahol lezárták az egyik lépcsőt. Ha jogosan zárták le, akkor kérjük kiépíteni a másik lépcső folytatását, hogy azon le lehessen jutni az Ambrózia utcába, vagy kiegyezni az ott lakókkal, hogy tegyék lehetővé az átjárást, arra hivatkozva, hogy ha az önkormányzatnak kell kiépítenie a másik lépcsőt, akkor azzal az ott lakók elveszítenek egy parkoló helyet.

Az igény már itt is felmerült: https://miutcank.hu/#/uzenet/22938941101685

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Ambrózia utca

Hozzászólások

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Megkeresésével kapcsolatban szeretném tájékoztatni, hogy az Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő Non-profit Kft. helyszíni bejárás során felmérte a lépcső kialakításának a lehetőségét,
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Kurucz Keve bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Veszélyes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Ráby Mátyás utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Csak egy kis kupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Füst Milán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére