Megoldásra vár

A ház oldalsó bejáratára állnak

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.
2022. március 31.
Mindennapos eset.

-----

FRISSÍTÉS: XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza:
2022. március 29.
Tisztelt Bejelentő!

A Közterület-felügyelet a Lőportár 3. számú épület bejáratánál lévő területet visszatérően ellenőrzi. Kérem,amennyiben ilyet tapasztal, hatékonyabb intézkedést teszi lehetővé, ha a +36 30/4609355 ügyeleti számon bejelentéssel él a XIII. Kerületi Közterület-felügyelet felé.

-----

FRISSÍTÉS: Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.
2022. február 07.
Többen jeleztük az adott elérhetőségen, semmi változás nem történt.

---

A lakóház oldalsó bejáratát ismételten rendszeresen elállják a szabálytalanul parkoló autók.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Lőportár u. 3

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "A ház oldalsó bejáratára állnak."-ról "A ház oldalsó bejáratára állnak"-ra.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Közterület felügyelet a korábbi bejelentések alapján a helyszínt visszatérően ellenőrzi, mintegy 20 alkalommal, melyből 6 esetben volt szükség intézkedésre jogsértés észlelése m
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza: 2022. március 29. Tisztelt Bejelentő! A Közterület-felügyelet a Lőportár 3. számú épület bejáratánál lévő területet visszatérően ellenőrzi. Kérem,amennyiben ilyet tapasztal, hatékonyabb intézkedést teszi lehetővé, ha a +36 30/4609355 ügyeleti számon bejel...

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez. 2022. február 07. Többen jeleztük az adott elérhetőségen, semmi változás nem történt. --- A lakóház oldalsó bejáratát ismételten rendszeresen elállják a szabálytalanul parkoló autók."-ról "FRISSÍTÉS: XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza: 2022. m...

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "A lakóház oldalsó bejáratát ismételten rendszeresen elállják a szabálytalanul parkoló autók."-ról "FRISSÍTÉS: Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez. 2022. február 07. Többen jeleztük az adott elérhetőségen, semmi változás nem történt. --- A lakóház oldalsó bejáratát ismételten rendszeresen elállják a ...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A pontos cím a Lőportár köz,Lőportár utca 9-13 társasház oldalsó bejárata.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mindennapos eset.
  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Közterület-felügyelet a Lőportár 3. számú épület bejáratánál lévő területet visszatérően ellenőrzi. Kérem,amennyiben ilyet tapasztal, hatékonyabb intézkedést teszi lehetővé, ha
    ...
  • Török Vazul elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Többen jeleztük az adott elérhetőségen, semmi változás nem történt.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Tapasztalataink alapján, folyamatban lévő szabálytalan parkolás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés a legcélravezetőbb, ezért arra kérünk, hogyha legközelebb észlels
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére