Megerősítésre vár

Sérült utcatábla

Anonim Járókelő

Megsérült a képen látható utcatábla, kérem cseréljék. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Fiastyúk u. 38

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Reith Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a Közszolgáltató Zrt. legkésőbb február 7. napjáig a táblát lecserélteti.

    Köszönöm, hogy segíti munkánkat.

    Karácsonyi Magdolna
    aljegyző
    POLGÁRMESTERI HIVATAL
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az utcanév táblák nem tartoznak a Budapest Közút üzemeltetésébe.

    Kérjük tájékoztatásunk szíves elfogadását.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.

    Forgalomtechnikai Igazgatóság

    Te
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    + rendszám
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Kerület az illetékes.
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére