Megoldott

Autóroncs foglalja az értékes parkolóhelyet

FRISSÍTÉS 2022.02.19 Zugló Rendészet válasza:

A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2) bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem rendelkező gépjárművet jogosult elszállítani – előzetes értesítést követően – a közterületről. A bejelentésben szereplő gépjármű hatósági jelzéssel felszerelt, ezért azzal kapcsolatban az említett intézkedésre nincs jogalap. A járművet érintően kezdeményeztük a jogellenes közterület-használat miatt esetlegesen szükséges közigazgatási eljárás lefolytatását. A járművet érintően jelentés készült, melyet Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzat Polgármesteri Hivatal Igazgatási és Hatósági Főosztálya felé továbbítottunk, a jogellenes közterület-használat miatt esetlegesen szükséges közigazgatási hatósági eljárás lefolytatása céljából.

---

Egy szemmel láthatóan régóta elhagyott Ford autóroncs foglalja az amúgy is mindig telítődött parkolót (a Google Street View-on is látható), ráadásul úgy van leparkolva, hogy a mellette lévő helyen lehetetlen parkolni. Azaz két teljes parkolóhelyet lefoglal.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Vezér u. 53a

Hozzászólások

  • Illak Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Én nem tudom mi történt...
    FHY-545, zöld színű, Ford Escort személygépjármű, elszállítás ideje és helye: 2022. március 9. napon 12:55 perc, Budapest., XIV. ker. Vezér utca 53. szám elől. (Tárolás: Tot...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "Egy szemmel láthatóan régóta elhagyott Ford autóroncs foglalja az amúgy is mindig telítődött parkolót (a Google Street View-on is látható), ráadásul úgy van leparkolva, hogy a mellette lévő helyen lehetetlen parkolni. Azaz két teljes parkolóhelyet lefoglal."-ról "FRISSÍTÉS 2022.02.19 Zugló Rendészet válasza: A közterü...

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ról "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ra.

  • Barhács Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Természetesen azóta sem lépett semmit a Hatóság az ügyben, még arra sem volt képes, hogy az autóra valami felszólítást ragasszon. Ha én végezném így a munkám, már páros lábbal rúgtak volna ki a munkahelyemről.
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszá
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Barhács Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott jarmu

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zugló Önkormányzata
    Remény utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott lerobbant auto

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Bence
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Szentmihályi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Csömöri út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére