Megoldott

Jelzőlámpa megdőlt

Anonim Járókelő

A jelzett címen a sarkon lévő gyalogos jelzőlámpának valaki (megint) nekiment, emiatt megdőlt. Kérem, hogy javítsák meg az oszlopot! Köszönöm! A kanyarodó tehergépjárművek mennek neki, ezért lehet, hogy jobb lenne kicsit odébb tenni.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Batthyány u. 2

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Javították. Lezárható! Köszönöm!
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a III. Rákóczi út - Mátyás király útja csomópontban észlelt, megdőlt jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖ...
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére