Megoldott

Leszakadt tábla

Anonim Járókelő

A jelzett helyen az előjelző táblát leszakították. Jelenleg a dupla sávok közepén van a beton elválasztón. Kérem pótolják, a sérült táblát pedig vigyék el, mert balesetveszélyes! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentendrei út 237

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A táblát pótolták. Megoldódott! Köszönöm!
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét, a jelzőtábla pótlására megtettük a szükséges intézkedést. A megvalósulásig kérjük szíves türelmét.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Ig
    ...
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére