Megoldott

Nagykőrösi út felüljárói

Anonim Járókelő

A Nagykőrösi-Határ út buszmegállótól (89E, 55, 54) Gyál felé ès az ellenkező irányba lèvő felüljárók lépcsői alatt tele van szeméttel. A képek a busz Kéreg, illetve Vas Gereben utcai megállóinál készültek.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Nagykőrösi út 203

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink összeszedték és elszállították az illegálisan kihelyezett hulladékokat. Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladé
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő.hu, Járókelő Herta!
    A korábbi évek gyakorlata alapján tájékoztatjuk Önöket, hogy a Fővárosi főútvonalak közvetlen környezete - így a Nagykőrösi út is - az FKF Zrt. kezelésében áll.
    K...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Helsinki út szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Helsinki út szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Ferenc körút (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére