Megoldott

Szemét ès szemét kupacok

Anonim Járókelő

50 méteres körzetben szemét ès szemét kupacok,egy elhagyott bicikli ,rögzítve(a kèpen látható)szetlopva!Èvekel ezelött hagyták ott!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőbányai út 36

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a Budapest, X. ker. Kőbányai út 34. szám alatti címet körülvevő területeken illegálisan elhelyezett hulladékok elszállításáról Társaságu
    ...
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: KVO/232/2022

    Tisztelt Címzett!

    Köszönettel vettem a JAROKEL-BUDAPEST-00095302 azonosítószámon rögzített, Budapest X. kerület,
    Kőbányai út 34. szám előtti útszakaszon található hulladék
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Horror kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Örs vezér tere (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kőtörmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Örs vezér tere (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére