Válaszra vár

Elektromos szekrény ajtó leszakadt

Anonim Járókelő

A Kárpát utca 46 Duna part felöli oldalán a bicikli út mentén elhelyezkedő elektromos szekrény nyitva van, az ajtajai leszakadva fekszenek a földön.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kárpát u. 44

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "E.ON"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére