Megoldásra vár

Rendszeres akadályozás

Az említett helyszínen rendszeres a kerékpárút egy részét elfoglaló parkoló autók jelenléte. Az itt elhaladni kívánó kerékpárosok két tűz közé kerülnek. Remélem lehet ezzel kezdeni valamit, kíváncsian és bizakodva várom.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Fő u. 1

Hozzászólások

  • Melhardt Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Korábbi bejelentés, eredmény nélkül:
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/87632/kerekparsavon-parkolo-autok

    Az autók továbbra is nap mint nap a biciklisávon állnak.
  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendszeres2.
  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendszeres.
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    2022. március 1. napon küldött bejelentésével kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adom.

    A Fő utca 1. szám előtt és annak környezetében tapasztalt jelenségeket Budavári Közterület
    ...
  • B Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • Rácz András hozzászólt a bejelentéshez.

    évek óta…
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • V. Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Rendszeres tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda
    Lisznyai utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ide miért hajtanak be?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Medgyessy Ferenc utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Parkolj zebrán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Balzac utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére