Megerősítésre vár

Javításra szoruló fekvőrendőr óvoda előtt

Anonim Járókelő

Szétesett fekvőrendőr egy óvoda mellett, indokolt lenne a javítása. (A valószínűbb, hogy a közeli autóbehajtó szempontjából kényelmetlen helyen van a fekvőrendőr és valakik szándékosan szedték szét). Megoldás lehetne az aszfaltból készült verzió mint pl egy utcával arrébb, az Ulászló utcában

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kanizsai u. 17

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a gyors intézkedést! :)
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: scanner@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. január 26., szerda 9:59
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from KMBT_363
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére