Megerősítésre vár

Lekopott tábla

Tisztelt XI. kerület!
A Menyecske utcában a képen látható, kamerás megfigyelésre felhívó tábla teljesen elkopott.
Ha még bármi féle térfigyelés zajlik akkor kérem a cseréjét, amúgy az eltávolítását.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Menyecske u. 8

Hozzászólások

  • Pál András visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • ________________________________
    Feladó: scanner@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. február 8., kedd 9:43
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from KMBT_363
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hiv.sz:JAROKELO-BUDAPEST-00095275

    A 2022. január 26. napon, Újbuda Közterület-felügyelete részére megküldött bejelentésével kapcsolatosan mellékletben küldöm a válaszlevelet.

    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Részegek a Kosztolányi Dezső téren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kosztolányi Dezső tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhullott galamb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Villányi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére