Megoldásra vár

Kopott tábla

Tisztelt XI. kerület!
A Hajós játszótér bejáratánál az egyik tábla teljesen lekopott.
Kérem eltávolítani, vagy ha bármi fontos információt tartalmazott akkor cserélni.
Köszönöm

Probléma helyszíne
F268+MC Budapest Magyarország

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. február 4., péntek 15:24
    Címzett: varosuzo_dl
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazírtás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Barázda utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halottnak tűnő fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére