Válaszra vár

Megrongálódott járda

Anonim Járókelő

Megrongálódott járda a Költő utca -Hangya utca sarkánál.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Költő u. 42a

Hozzászólások

  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Göröngyös, kátyús járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Stromfeld Aurél út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Széttört járdaszegély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Németvölgyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött karó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Alkotás utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére