Megoldatlan

Megrongált utcanévtábla

Anonim Járókelő

Megrongált utcanévtábla a Martonlak utca végében.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Mártonlak u. 20

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére