Megoldott

Rozsdás doboz

Tisztelt Illetékes!
Az Árpád utcában található szekrényt erősen eszi a rozsda.
Kérem lehetőségükhöz mérten ellátni egy friss festéssel.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Árpád u. 66

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Jarokelo.hu Csapata!
    A megkeresést k
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Elektronikus üzenetét megkaptuk, melynek feldolgozását hamarosan megkezdjük. Amennyiben küldeménye felől érdeklődik, kérjük használja a https://www.posta.hu/ugyfelszolgalat/nyomko
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Posta

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "Magyar Posta"-ra.

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyiratszáma: 6301700/DSOHCSOMU/31768/2022/H

    Ügyfélkapcsolat száma: 100050599571

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésüket köszönettel vettük és az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A t
    ...
  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem ez a Postáé.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXII. kerület Budafok Önkormányzata"-ról "E.ON"-ra.

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére