Megerősítésre vár

Kint felejtett táblák

Anonim Járókelő

A 6. és 7. kerületben a 2021 szeptemberi Pápa látogatás miatt kihelyezett megállni tilos és behajtani tilos táblákat elfelejtettétek az esemény után leszedni. A Dózsa György útba torkolló és az Andrássy utat keresztező utcákban több száz ilyen tabla maradt kint, amiknek jó részét relikvia gyűjtők már elhordták, de meg mindig több helyen lehet találkozni ilyen táblákkal. Ezeket szerintem ideje lenne leszerelni már, mert csak zavarja az autósokat a sok fölösleges KRESZ tábla.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dembinszky u. 54

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentésben szereplő konkrét táblát leszerelték, az említett többi tábla továbbra is kint díszeleg a 6-7. kerület utcáin. Nekem kell egyesével bejelenteni mindent? Nincs az illetékeseknek egy list...
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VII. ker. Dembinszky u. 54. számnál található felesleges "Megállni tilos" jelzőtábla eltávolításáról Társaságunk gondoskodni fog. Köszönjük bejelentését.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST
    ...
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére