Megoldatlan

Lelógó elektromos kábel

1025 Bp. Törökvész út 84. előtt kábelek lógnak le az elektromos vezetékről, és az elektromos vezetékek nincsenek megfelelően összefogva a levegőben. Ha a csatolt kép nem elég részletes, a probléma a Google StreetView-n is jól látszik

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Törökvész út 95

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyiratszáma: 6301700/DSOHCSOMU/31656/2022/H

    Ügyfélkapcsolat száma: 100050598653

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésüket köszönettel vettük és az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A 1
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Olah Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére