Megoldott

Kiszedett oszlop

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!

A Futár utca 119. számnál, az iskola előtt lévő gyalogos részen hiányzik egy behajtásgátló oszlop. Kérem pótolják. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Jász u. 119

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolták az oszlopot, köszönöm!
  • Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által jelzett helyszínen a Közszolgáltató Zrt. a pollert 02.15. napjáig pótolni fogja.

    Köszönöm jelzését.

    Karácsonyi Magdolna
    aljegyző
    POLGÁRMESTERI HIVATAL
    Szociális é
    ...
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzése alapján a Közszolgáltató Zrt. a hiányzó pollert 02.15-ig pótolni fogja.

    Köszönöm, hogy segíti munkánkat.

    Karácsonyi Magdolna
    aljegyző
    POLGÁRMESTERI HIVATAL
    Szociáli
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére