Válaszra vár

Állandó járdán parkolás

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!

A Váci út 94-108 számok között állandósult a járdán parkolás. Minden nap több sorban állnak itt a személyautók, kisteherautók, gyakran teljesen elállják az utat a gyalogosok elől. Kérem, hogy pótolják a járdák végén a hiányzó oszlopokat, hogy ne lehessen ide autóval felhajtani.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 108

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Küldjétek újra kérlek
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha nem jött válasz, kérlek küldjétek el újra. Köszönöm
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Parkolás"-ra.

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére